Kaplani Oghmy - Clerics of Oghma

Dark Side of the Sword Coast (BGT)Bub Snikt

by Shinigami (+ Ascaephel)


Siła: 17 Imię: Bub Snikt
Zręczność: 16 Płeć: Mężczyzna
Kondycja: 14 Rasa: Człowiek
Inteligencja: 10 Klasa: Wojownik
Mądrość: 11 Charakter: Neutralny Dobry
Charyzma: 13
Biografia:

Rodzina Buba Snikta pochodzi z niedalekiej Athkatli. Jego dziadek wsławił się wybiciem w pojedynkę bandy rozbójników, terroryzujących z warownego wzgórza niedaleko Akhatli okoliczne wioski. Ojciec, niewyróżniający się specjalnymi talentami człowiek, ciężką pracą i uporem dorobił się stanowiska kapitana straży miejskiej. Miał jednakże znacznie większe ambicje, które przelał na swego jedynego syna. Pod taką presją ze strony ojca i w cieniu sławy dziadka od najmłodszych lat Bub szkolił się na wojownika z miernym efektem.

Aby pomóc szczęściu syna ojciec kupił za niebotyczną cenę specjalne rękawice mistrzostwa. Tak wyposażony i zdesperowany Bub wyruszył na słynące z dzików i rozbójników Wybrzeże Miecza, aby stać się godnym swoich antenatów. Nie wróci do rodzinnego miasta, póki nie stanie się sławnym i bogatym wojownikiem.

Miejsce spotkania:

Bub znajduje się na lokacji 3800. Poniżej Beregostu. Kreci się gdzieś na zachodzie lokacji. Jeśli chcemy możemy go przyłączyć.

Ascaephel:

Niczym nie wyróżniający się wojownik. Przyłączyć go opłaca się raczej tylko po to, żeby "pożyczyć" sobie jego sprzęt. W walce niczym Cię nie zaskoczy.

Ocena: Zalety: Wady:
4/10 - przyłączyć można go dość szybko - przeciętniak, lepszy będzie Khalid
Shinigami:

Jako wojownik jest beznadziejny. Khalid, Kivan lub Minsc są lepsi od niego. Można go przyłączyć tylko po to by zabrać mu rękawice mistrzostwa.

Ocena: Zalety: Wady:
4/10 - rękawice mistrzostwa - słabe KP
- można przyłączyć na początku gry
 
- mało PŻ
- słabe rzuty obronne