Larsha NPC - założeniaDo zrobienia (plany docelowe):


1. Zamierzam zmienić właściwości łuku nieco go osłabiając.
2. Dodam więcej banterów romansowych i zmniejszę ilość doświadczenia niezbędną do rozpoczęcia kolejnej rozmowy, rozbuduję rozmowy i zmienię nieco ich fabułę.
3. Zmienię ścieżkę dźwiękową Larshy.
4. Dodam kilka banterów między Larshą a innymi NPC.
5. Zmienię sposób zdobywania zdolności specjalnych, zamiast zdobywania ich przy awansach, będzie zdobywać je przy jakiś questach.
6. Zmniejsze jej zboczenia na punkcie dobra, umożliwię posiadanie jednocześnie valen ale kosztem niemiłej wymiany zdań między nią a Larshą w których może dojsć do walki.
7. Najważniejsze to dodam zadanie dodtyczące porwania Larshy które będzie główną częścią romansu, ale nie przez Bodhi, będzie znacznie trudniej ją odzyskać i będzie to od nas wymagało pewnego "poświęcenia" dla niej.

Miałem jeszcze masę innych pomysłów ale myślę ze na następną wersję tyle co napisałem uda mi się zrealizować. Jak macie wy jescze jakieś pomysły lub coś was szczególnie drażni w modzie to piszcie na forum.

Zrealizowane założenia:


Prace oficjalnie wyruszyły 30 Sierpnia 2008 r. Pierwsze pliki do nowej wersji dotyczą rozbudowania romanu o zadanie dotyczące porwania Larshy przez demona.