Kaplani Oghmy - Clerics of Oghma

Northern Tales of the Sword Coast (BGT)Szkarlatny Will

by Shinigami (+ Ascaephel)


Siła: 17 Imię: Szkarłatny Will
Zręczność: 14 Płeć: Mężczyzna
Kondycja: 14 Rasa: Człowiek
Inteligencja: 14 Klasa: Bard
Mądrość: 13 Charakter: Praworządny Neutralny
Charyzma: 15
 
Biografia:

Szkarłatny Will, z domu O"Hara, dawniej zwany był Will Tell Helm, ale nie bardzo przepada za tym imieniem i dlatego zdołał przekonać miejscowych do swego nowego imienia. Mieszka od pewnego czasu w Beregoście i bardzo chwali sobie spokój tego miasteczka. Żyje w dość przyjaznych stosunkach z mieszkańcami, chociaż zdołał już zasłynąć z kilku burd. Tym nie mniej mieszkańcy chwalą sobie jego obecność, z uwagi na wyjątkową odwagę, jaką okazał w ostatnim czasie, szczególnie podczas potyczek z okolicznymi bandytami.

 
Miejsce spotkania:

Willa spotkamy zaraz po wejściu do Beregostu. Udzieli nam podstawowych informacji na temat miasta a potem zaoferuje chęć przyłączenia się do drużyny.

 
Ascaephel:

Kolejny bard w grze, niestety nie wzbudzający mojej sympatii (ciekawostka - jego głos jest zaczerpnięty z gry o Robin Hoodzie, swoją drogą niezłej gry ;) ). Dla lubiących ubierać swoich męskich towarzyszy - jest taki mini-quest dla Willa, który wam się spodoba.

Ocena: Zalety: Wady:
6/10 - udźwiękowienie postaci - nie jest Jet-Layą :P
- mini-quest - nie sprawdza się najlepiej w otwartej walce
 
Shinigami:

Will jest następnym bardem, którego można przyłączyć dzięki NTotSC. Jego zaletą jest to, że możemy go przyłączyć już na samym początku gry. Ma też naprawdę ciekawe zabawki, które czynią z niego postać znacznie ciekawszą niż Keiria.

Ocena: Zalety: Wady:
6/10 - można przyłączyć na początku gry - słabe KP ale poprawia się wraz z ulepszaniem zbroi
- interesujące przedmioty które można parę razy ulepszyć - 1 atak na rundę
- słabe rzuty