Jezdzcy Shaundakula - Riders of Shaundakul
Informacje Solucja Mechanika Postaci Ekwipunek Magia Profesje Pozostałe

AR01PB - Las umarlych
by Vinci & morganLokacja

Po wejściu do Lasu Umarłych od strony Północnej Cytadeli spotkasz samotnego łowcę, Koldara (1), który ostrzeże Cię przed niebezpieczeństwami związanymi z tym miejscem i odejdzie w swoją stronę.


Tuż przed mostem (2) leży ranny krasnolud - Keelor, którego poturbowały gnolle. Trzeba go uleczyć, w dowód wdzięczności wręczy Ci swój topór.


Aby dostać się do grobowca w tej lokacji (3), trzeba mieć przy sobie odpowiednie przedmioty. Konieczne są:

1) Pierścień z Grobowca - ma go przy sobie Brat Draagis, przywódca Kultu Czarnej Dłoni, więc powinien znajdować się w Twoim ekwipunku.

2) Zardzewiały Sztylet - znajduje się w biurku maga z Kniei Larsa - Haeballa. Nie ma jednak sensu się tam w tej chwili udawać, skoro i tak biurko jest zamknięte na klucz, po który musisz udać się do lokacji zwanej Dzicze Beregostu.


Mając w ekwipunku Zardzewiały Sztylet i Pierścień możesz wejść do grobowca w Lesie Umarłych (3). W środku jest dosyć ciężko - Strażnik Katakumb (9000 PD), 3x Rycerz z Grobowca (10000 PD). Uwaga na Strażnika Feniksa, jak strzeli z łuku, to robi się baaardzo nieciekawie. Do znalezienia Topór Iskrzenia, trochę mikstur, Pełna płytówka +2 i najważniejszy - Miecz oburęczny generała Ghotala. Czas skierować swe kroki na Pola umarłych. Zadanie to należy wykonać po zdobyciu Symbolu Helma, czyli po zadaniu z Północną Cytadelą i Wyspą Salamander.