Jezdzcy Shaundakula - Riders of Shaundakul
Informacje Solucja Mechanika Postaci Ekwipunek Magia Profesje Pozostałe

AR10PB - Pola Umarlych
by Vinci & morganLokacja

Za palisadą (2) spotkasz Pandrisa, poszukiwanego przez żonę Yness (mieszka w Brodzie Ulgotha), wręczy Ci kartkę do swojej żony, trzeba ją jej dostarczyć.


Również za palisadą (2) znajdziesz dzieciaki Magnada (Vanessę i Faltona) ze wschodniej części Wrót Baldura (AR7800), za uratowanie każdego po 500 PD.


W tej lokacji uratuj też Reedriga. Przebywa on w jaskini (3) na południowych-wschodzie lokacji. Za dokonanie tego heroicznego czynu wpadnie Ci 5000 PD. Reedrig wyruszy do Brody Ulgotha.


W lokacji napotkasz też mauzoleum (1), nic póki co jednak z nim nie zrobisz. Wrócisz tu później.

Powrót

Z Symbolem Helma w ekwipunku udaj się zatem na Pola Umarłych i otwórz drzwi do mauzoleum (1).

W środku przywita Cię Generał Ghotal i teraz uwaga, jeśli masz przy sobie Miecz oburęczny generała Ghotala zdobyty w grobowcu w Lesie Umarłych, to dostaniesz ogromny zastrzyk EXP, coś koło 40 000 000*, ale różnie bywa. Rodzi się pytanie, czy warto psuć sobie zabawę taką ilością doświadczenia? Wystarczy ona bowiem, aby każdy w 6-cio osobowej drużynie osiągnął 40 poziom, jeśli nie wyższy. Taka ilość wystarczy na Tron Bhaala, a to dopiero BG I - idiotyzm, dlatego radzę zostawić miecz przed kryptą i wejść do niej bez niego. Ghotal jest Rycerzem Demonem i ma ze sobą dwóch kolegów, każdy z nich po 15000 PD. Zabij Ghotala (25000 PD) i idź dalej, w głąb krypty, całkiem sporo tu Wojowników Szkieletów (4000 PD). Dalej znowu spotkasz Ghotala - ożył, wskrzesił się, zreinkarnował albo licho wie co, ale pora udowodnić mu, że śmierć jednak istnieje ;) Ponownie 25 000 PD.