Jezdzcy Shaundakula - Riders of Shaundakul
Informacje Solucja Mechanika Postaci Ekwipunek Magia Profesje Pozostałe

AR9900 - Gullykin
by Shinigami (BG I) & Vinci (NTotSC) + korekta by morgan (NTotSC)Gullykin to wioska niziołków. Na północy znajduje się przejście do lokacji AR9400, na zachodzie do ruin Ulcastera, na południu do Mostu Firewine. Można spotkać losowe potwory, na ogół Wilki – po 65 PD.

Gandolar Szczęśliwa Stopa (1) ma propozycję – podziemia Firewine zostały opanowane przez bandę koboldów, Gandolar prosi o oczyszczenie ruin z tych małych, wrednych i kudłatych stworzonek. Tak naprawdę wystarczy jednak zabić Ogrzego maga – 650 PD i wrócić do Gandolara po nagrodę – 250 sztuk złota. Informuje też, że ukryte wejście do podziemi znajduje się w piwnicy Świątyni Yondalla i Wspaniałych Win Alvanhendara (2). W domu, w którym mieszka Jenkal (3), znajduje się jeszcze jedno przejście do podziemi Firewine. Okaże się, że Jenkal jest zdrajcą i wpuszcza koboldy do wioski. Za zabicie zdrajcy – 290 PD. Za regałem znajduje się ukryte wejście do podziemi. Mapa podziemi i położenie Ogrzego maga znajdują się na mapie AR3400 – Most Firewine.

Domy niziołków – skrzynie można spokojnie przeszukać, można w nich znaleźć: Historię Sióstr Światła i Ciemności (dla ducha Ulcastera), zwój Ochrony przed trucizną, Miksturę kamiennego ciała i ochrony, Procę +1, Przeklęty zwój przyzwania potwora, Różdżkę magicznych pocisków, klejnoty i złoto.

W świątyni Yondalla (2) przebywa Alvanhendar, który może uleczyć drużynę, jak i zidentyfikować przedmioty.

Na południu lokacji natkniesz się na czterech typów (4) – są oni grupą najemników, którzy tradycyjnie chcą Cię zabić. Halacan (wojownik/mag, 650 PD, sprzęt z podstawki), Morvin (wojownik, 1250 PD, Krasnoludzki topór bojowy +2 'Krzyk Śmierci', Kryształowa Zbroja Płytowa, Kryształowy Hełm, Rękawice Zręczności), Drakar (wojownik/kapłan, 2200 PD, Hełm z Ebonu, Pełna Zbroja Płytowa +1 'Płyta z Ebonu', Mała Tarcza +2 'Tarcza Słońca'), Molkar (wojownik, 1900 PD, Kolczuga Umarłych +2, Karabela +2 'Kieł O-Toknea'). Drużyna nie jest taka trudna do ubicia, a w zamian dostaniesz świetny sprzęt. Warto ich odwiedzić jak najwcześniej.