Jezdzcy Shaundakula - Riders of Shaundakul
Informacje Solucja Mechanika Postaci Ekwipunek Magia Profesje Pozostałe

BH0300 - Swiatynia
by Vinci (& morgan)Lokacja

Yalta (1) poprosi Cię o zbadanie sprawy ataków gnolli na wioskę i świątynię, trzeba się udać na Trójszczyt.

W świątyni (2) są dwa pomieszczenia boczne, w jednym z nich urzęduje niejaki Qualthon (spotkasz go jeszcze w drugiej części modyfikacji). W głównym pomieszczeniu znajduje się także tajemna dźwignia otwierająca przejście pod ołtarzem. Po jej uruchomieniu jednak wrodzy staną się kapłani, chyba, że uda Ci się wywabić z głównej komnaty Almona. W tajnym skarbcu można znaleźć zwoje i klejnoty. Wbrew pozorom drugie wejście do świątyni nie wiedzie w to samo miejsce (ciekawe, jak oni to pomieścili), lecz do dwukondygnacyjnego domu, w którym można znaleźć trochę zwojów. W północnej części (3) znajduje się wejście na cmentarz, tam 2 grobowce i parę mniejszych grobów.

Powrót

W tym celu udaj się do 'Dzielnicy Świątynnej', a dokładniej do bramy (4) i porozmawiaj ze strażnikiem, aż dowiesz się czegoś o Ravelli. Poczekaj na nią jakiś czas, dzień-dwa. Gdy się pojawi (pojawi się przed bramą) trzeba z nią porozmawiać o Dłoni chwały i nieco 'przycisnąć', zaprowadzi Cię wtedy na cmentarz (3), do grobu Reynarda, razem z nim znajdziesz martwego Bomarca.

Przy okazji, o ile nie było okazji zrobić tego wcześniej, możesz poinformować Yaltę (1) o zabiciu ogrzego maga z Trójszczytu i rozwiazaniu problemów z gnollami. Otrzymasz za to 1000 PD.