Kaplani Oghmy - Clerics of Oghma

InnershadeDane techniczne

by Alvarez


Nazwa modyfikacji:

Colours of Infinity: Innershade


Wersja:

8.0


Autor:

Lava Del'Vortel


Rozmiar:

34.1 MB


Wersja PL:

Dostępna (by Cuttooth)


Kompatybilność:

Komponent #1 jest niekompatybilny z modami zmieniającymi animacje starą metodą (nie za pomocą Infinity Animations).


Instalacja:

1. Wypakuj archiwum ZIP do katalogu z BG2.
2. Uruchom plik Setup-Innershade.exe.


Komponenty:

Innershade v.6.0:
~INNERSHADE\SETUP-INNERSHADE.TP2~ #2 #0 // Colours of Infinity: Innershade
~INNERSHADE\SETUP-INNERSHADE.TP2~ #2 #1 // Nowe animacje. Może nie być kompatybilny z modami zmieniającymi animacje starą metodą. (Nadpisuje sloty wigh1 i wigh2)
~INNERSHADE\SETUP-INNERSHADE.TP2~ #2 #2 // Rozmowy dla oryginalnych Bioware NPCs

~INNERSHADE\SETUP-INNERSHADE.TP2~ #2 #3 // Dodaj Śródcienie do mapy świata (*Musisz* wybrać jeden z tych komponentów, inaczej mod nie będzie się uruchamiał jak należy.) -> Tak
~INNERSHADE\SETUP-INNERSHADE.TP2~ #2 #4 // Dodaj Śródcienie do mapy świata (*Musisz* wybrać jeden z tych komponentów, inaczej mod nie będzie się uruchamiał jak należy.) -> Tak + nowa ikona mapki. UWAGA: Ten komponent nadpisuje mapicon.bam. Jest niekompatybilny z innymi modami, które modyfikują ten plik .bam.
~INNERSHADE\SETUP-INNERSHADE.TP2~ #2 #5 // Dodaj Śródcienie do mapy świata (*Musisz* wybrać jeden z tych komponentów, inaczej mod nie będzie się uruchamiał jak należy.) -> Nie
~INNERSHADE\SETUP-INNERSHADE.TP2~ #2 #6 // Dodaj Śródcienie do mapy świata (*Musisz* wybrać jeden z tych komponentów, inaczej mod nie będzie się uruchamiał jak należy.) -> Dodaj Śródcienie do BP-BGT-Worldmap.


Uwagi:

Zalecana jest instalacja Tronu Bhaala. Instalacja jednego z subkomponentów komponentu "Dodaj Śródcienie do mapy świata" jest obowiązkowa do prawidłowego działania.
InnerAudio to dodatek do Innershade, który zmienia 2 nagrania z dodatku. Dzięki temu w text screen i w rozmowie ze snem usłyszycie Polski, nie Angielski, głos.
Modyfikacja posiada crossmod z innymi modami z serii Colours of Infinity: Tales of the Deep Gardens oraz Yvette Romance, mod uwzględniony został również w W_GUI.


Pomoc, opinie:

Forum