Kaplani Oghmy - Clerics of Oghma

The Drizzt Saga (BGT)Dane techniczne

by morgan


Nazwa modyfikacji:

The Drizzt Saga


Wersja:

3


Autor:

flysoup


Rozmiar:

86 MB


Wersja PL:

Dostępna 2x (by Wieża Ramazitha oraz by bartek)


Kompatybilność:

Brak informacji – jako modyfikacja WeiDu powinna być kompatybilna z większością modów, choć z uwagi na rozmiar warto instalować ją zaraz po megamodach.


Instalacja:

1. Wypakuj modyfikację do katalogu z grą BG II
2. Wypakuj zawartość tłumaczenia (DrizztSaga_v2.0pl.rar) do katalogu \DrizztSaga\ w folderze z grą BG II i zgódź się na nadpisanie plików
3. Uruchom plik setup-DrizztSaga.exe


Komponenty:

~DRIZZTSAGA/DRIZZTSAGA.TP2~ #3 #0 // Saga Drizzta dla TuTu/BGT, v2.0 (zmodyfikowana dla rozpoczecia przygody po Wiezy Durlaga): v2.0
~DRIZZTSAGA/DRIZZTSAGA.TP2~ #3 #1 // Instaluje wsparcie dla mapy swiata, wersja 7: v2.0


Uwagi:

Drizzt nie zostaje przeniesiony do części drugiej (spotkany tam będzie miał nowy-stary plik CRE), dlatego w przypadku gry z modyfikacją Region of Terror można rozważyć zainstalowanie minimodu The One Drizzt - pozwoli on zatrzymać Drizztowi osiągnięty poziom (zbyt wysoki), umiejętności oraz (co jest skrajnym przegięciem) ekwipunek.
Dostępne są dwa tłumaczenia – dawniejsze WR pod wodzą Yarpena (polish1) oraz niezależne od niego późniejsze bartka (polish2) – oba były tłumaczone do wersji 1.0, obecnie zostały uzdatnione (dotłumaczenie brakujących kwestii) do obecnej. Jako, że trud warty jest upamiętnienia, zawarte zostały obie wersje.


Pomoc, opinie:

Forum